Jak udowodnić zdradę?

Rozwody są współcześnie czymś bardzo powszechnym i w zasadzie już nikogo nie dziwią. Jednym z najczęstszych powodów rozstań jest niewątpliwie zdrada. Jest to doświadczenie bardzo trudne nie tylko dla samych małżonków, ale również dla rodziny i przyjaciół, którzy stają się świadkami w sprawach sądowych. Udowodnienie zdrady pozwala na orzeczenie winy zdradzającego. Musi ona jednak być potwierdzona solidnymi dowodami. Ich zdobycie jest możliwe dzięki usługom świadczonym przez agencje detektywistyczne Częstochowa.

Do kogo zwrócić się o pomoc?

Sam rozwód jest procesem bardzo trudnym i obciążającym psychicznie oboje małżonków. Jeśli dodatkowo jego przyczyną jest zdrada, wszystko staje się jeszcze trudniejsze, przez co potrzebne jest odpowiednie wsparcie. Bardzo cenna jest w takim przypadku pomoc doświadczonego detektywa, który nieco ułatwi przejście przez proces osobie zdradzanej. Jak jest to możliwe? Usługi detektywistyczne w tym zakresie obejmują przede wszystkim obserwację małżonka podejrzanego o zdradę oraz ustalenie, czy podejrzenia są słuszne i uzasadnione. Jeśli okaże się, że tak, będzie można starać się o rozwód z orzeczeniem o winie.

Działania operacyjne

Detektywi zatrudniani przez agencje detektywistyczne Częstochowa wykonują wszelkie działania operacyjne w porozumieniu z klientem. Wiąże się to również z zachowaniem pełnej dyskrecji. Ważne jest także, aby reputacja żadnej ze stron nie ucierpiała a wyciągnięte wnioski nie były pochopne i błędne. Detektyw zbiera zatem informacje rzetelnie, a o postępach w obserwacji na bieżąco informuje klienta. Dzięki temu usługi detektywistyczne cieszą się nie tylko sporą popularnością, ale również zaufaniem. 

Jakie materiały może zdobyć detektyw?

Wszystkie dowody na to, że miała miejsce zdrada zdobyte przez detektywów są akceptowane przez polskie sądy. Wśród tego rodzaju dokumentów przedstawianych na rozprawach przez agencje detektywistyczne Częstochowa znajdują się między innymi zdjęcia, pliki audio i video oraz raport zawierający informacje o datach i miejscach spotkań. Wszystkie wymienione dowody zostają przekazane najpierw klientowi, który sam decyduje, czy chce użyć ich w sądzie. Zdarza się również, że usługi detektywistyczne obejmują zeznania detektywów jako świadków podczas rozpraw.